Rubriky
Free Style

Zelený koš na špinavé prádlo z bambusu – šetrný k přírodě i vašim textiliím


Pěkný a praktický koš vám pomůže udržet pořádek v domácnosti. Je velmi časté, že v domácnosti se skládkou špinavého prádla, hravými hračkami a botami zkoušíme zvládnout chaos v našem životě. Proto vám přinášíme jednoduché řešení – koš na špinavé prádlo z bambusu – vzhledem k tomu, že se skládá z bambusových štěpů, neškodí přírodě a zároveň se stará o vaše textilie, aby mohly vydržet déle.

Estetický vzhled

V předsíni či v obývacím pokoji by měl hezky vypadat každý kus nábytku. Proto bambusový materiál , shromážděný do jednoho celku, působí velmi efektně a elegantly. Ať už se rozhodnete pro klasickou variantu nebo pro variantu se květinovým potiskem, koš se bude hezky vyjímat v každém prostoru.

Velký objem

Koš pro špinavé prádlo není jen o estetice. Velký objem umožňuje, aby se do koše vešla velká část vašich textilech a také ostatních věcí. Vnitřní prostor koše je opatřen vyjímatelným textilním vakem, který jednoduše vytáhnete i s jeho obsahem.

Snadné skládání a uložení

Pokud potřebujete koš přesunout jinam a chcete ušetřit místo, je to snadné složení a uložení. Minimalistický design umožňuje snadné složení koše a také ho uskladnění v blízkosti.

Snadné udržování

Kromě jeho praktického použití je důležité také to, jak jej může být snadno udržovat. Vnitřní textilní vaky jsou snadno vyjímatelné a mohou být pravidelně vysávány nebo vyčištěny v případě znečištění. Pokud je potřeba koš celkově vyčistit, je možné jej otřít vlhkým hadříkem.

Závěr

Kokonácní pomocník pro udržení pořádku může být mnohem více než jen nevyhnutelnou potřebou. Zelený koš na špinavé prádlo z bambusu vám pomůže ušetřit čas a energii při úklidu a zároveň poslouží jako elegantní kousek v místnosti.

Koš na špinavé prádlo