Rubriky
Free Style

Zázračná kachnička na stěnu – Nástěnný háček Compactor Magic Ducks

Toužíte po přehledném a útulném domově? S tím vám pomůže mistr organizace Compactor! Kousky této značky přichází s rychlými a inovativními postupy při úklidu, a díky jejich estetickému pojetí je s radostí necháte na očích ♥

Nástěnný háček Compactor Magic Ducks

Tyto barevné háčky je budou skvěle vyjímat ve vaší koupelně i třeba kuchyni. S jejich originálním designem si zároveň zpříjemníte každodenní úkoly, jako jsou například usušení mokrých ubrusů, utěrek a dalších věcí, které potřebujete mít po ruce a zároveň na jednom místě.

Compactor Magic Ducks – co všechno umí

Nástěnný háček Compactor Magic Ducks je vyroben z kvalitního plastu, který je odolný vůči vlhkosti a snadno se čistí. Součástí balení jsou samolepicí kovové destičky, které umožňují jednoduchou instalaci přímo na stěnu, bez nutnosti použití šroubů a vrutů. Háček je navíc velmi pevný a spolehlivý – unese až 2 kg váhu, takže si na něj bez obav pověsíte plnou kabelku nebo těžký hrnec.

Nástěnný háček Compactor Magic Ducks v koupelně

Velkou výhodou této kachničky je také to, že si ji můžete přizpůsobit svému stylu a vkusu. Nabízí se totiž v několika různých barvách, které se budou pěkně sladit s interiérem vaší domácnosti. A pokud máte rádi nepřehlédnutelné kousky, určitě oceníte i to, že háček je tvarovaný do podoby kachny, která dodá vaší místnosti lehkost a hravost.

Kde si nástěnný háček Compactor Magic Ducks pořídit

Pokud jste se rozhodli, že si chcete tuto zázračnou kachničku na stěnu pořídit, nezbývá vám nic jiného, než navštívit e-shop atcomplet.cz, kde si ji můžete objednat za velmi příznivou cenu. Kromě nástěnného háčku Compactor Magic Ducks zde najdete také mnoho dalších praktických výrobků, které vám ulehčí organizaci a úklid domácnosti.

Výrobky značky Compactor

Výše uvedený článek byl vytvořen ve spolupráci s e-shopem atcomplet.cz