Rubriky
Free Style

Světle hnědé křeslo Comfy – Skandinávský design a pohodlí v jednom

Světle hnědé křeslo Comfy – Scandic je křeslo, které skvěle zapadne do interiéru s moderním designem. Tento kousek nábytku je příkladem toho, že pohodlí a krásný design dokáží jít ruku v ruce.

Skandinávský styl, který oživí váš interiér

Skandinávský styl je v posledních letech velmi oblíbený a překypuje minimalismem, světlými barvami a přirozenými materiály. Křeslo Comfy – Scandic se skandinávským stylem perfektně souzní. Jeho světle hnědá barva je přírodní a elegantní. Křeslo bude skvěle vypadat v kombinaci s bílými nebo světle šedými stěnami a doplňky, jako jsou například koberce nebo světla s kovovým povrchem.

Světle hnědé křeslo Comfy – Skandinávský design a pohodlí v jednom

Křeslo, které vás zahřeje

Křeslo Comfy – Scandic je nejen pěkné na pohled, ale také velmi pohodlné na sezení. Jeho čalounění je měkké a příjemné na dotek. Sedák i opěrka jsou dostatečně široké a nabídnou tak dostatek místa pro odpočinek nebo čtení knížky. Křeslo je navíc vybaveno polohovacím mechanismem a podnožkou, takže si můžete pohodlně natáhnout nohy.

Světle hnědé křeslo Comfy – Skandinávský design a pohodlí v jednom

Křeslo Comfy – Scandic najdete na VybírejNábytek.cz

Jestliže hledáte křeslo, které dokáže vašemu interiéru dodat nejen pohodlí, ale také styl, navštivte naši stránku na VybirejNábytek.cz. Křeslo Comfy – Scandic si můžete zakoupit v různých provedeních, takže si vyberete přesně to, co se hodí do výbavy vašeho domova.