Rubriky
Free Style

Stůl Zuiver Cupid XXL pro váš moderní interiér

Stolek Zuiver není žádný stydlivý kousek nábytku, ale pořádný bojovník s nudou v interiérech. Jeho skrytá bojová síla se ukrývá v zajímavě řešené desce i na první pohled křehkých nohou. Ať už ho umístíte do svého obývacího pokoje k oblíbenému křeslu nebo z něj uděláte minimalistickou dominantu v ložnici, rozhodně neuděláte chybu.

Zajímavě řešená deska

Stůl Zuiver Cupid XXL disponuje kulatou deskou s průměrem až 70 cm, což jej činí ideálním kouskem nábytku na použití jako konferenční stůl. Deskou prochází tři tenké kovové tyče, které dodávají stolu moderní a jedinečný styl. Tento stůl rozhodně nevypadá jako všechny ostatní.

Křehké nohy s pevnou stabilitou

Stůl Zuiver Cupid XXL disponuje křehkými nohami, které na první pohled vypadají jako by se nemohly udržet na místě. Avšak díky kovovému trojúhelníkovému designu jsou nohy velmi pevné a stabilní. Navíc jsou nohy stolu potaženy gumovými podložkami, které minimalizují riziko poškození podlahy.

Nábytek pro moderní interiéry

Stůl Zuiver Cupid XXL je ideální pro moderní interiéry, které si přejí minimalistický a elegantní nábytek. Stůl je k dispozici v několika barvách, takže si můžete vybrat tu, která nejlépe zapadá do vašeho bytu. A pokud hledáte inspiraci, můžete navštívit web Velký nábytek, kde najdete nejen tuto variantu stolu, ale i mnoho dalších.

Foto stolu Zuiver Cupid XXL

Stůl Zuiver Cupid XXL je dokonalý nábytek pro každého, kdo si přeje do svého bytu moderní a stylový stůl. Jeho kulatá deska a křehké nohy s pevnou stabilitou mu dodávají jedinečný design. Ať už jej umístíte do obývačky nebo na pracovnu, rozhodně se nebudete nudit.

Foto interiéru s účelně umístěným stolem