Rubriky
Free Style

Rabalux 7975 Dannet – Solární LED venkovní svítidlo v černé barvě pro skvělou osvětlenost!


Rabalux 7975 Dannet – Skvělá volba pro osvětlení Vaší zahrady

Chcete si užívat svou zahradu i v noci, nebo máte i jiné venkovní prostory, které by měly být v noci osvětlené? Pokud ano, pak je tu pro Vás minimalisticky pojaté zápustné svítidlo Rabalux 7975 Dannet. Tento produkt vám poskytne skvělé osvětlení a pomůže vám stvořit kouzelnou atmosféru. Díky praktickému vypínači a světelnému senzoru ušetříte mnoho energie a tím i peněz.

Technické parametry Rabalux 7975 Dannet

Jsou velmi důležité, když se rozhodujete, které svítidlo si koupit. Rozhodně se nehodí všechna pro každou situaci. Proto tady pro vás máme důležité technické parametry, které můžou pomoci rozhodnout se pro tento produkt:

  • Typ zářivky: LED 0.24 W
  • Typ baterie: AA NiMH 400 mAh, dobíjecí, vestavná, nevyměnitelná
  • Životnost: 6000 h
  • Teplota světla: 3000 K
  • Světelný tok: 4 lm
  • Krytí: IP 44

Tyto technické specifikace jsou důležité pro výdrž a funkčnost produktu. Baterie jsou dobíjecí, vestavná a nevyměnitelná, a tedy můžete svítit i bez připojení k elektrické síti. Počet hodin, po které svítí, je 6000, což je více než dlouhá doba pro použití venku. Nastavení senzoru může pomoci ušetřit elektrickou energii a prodloužit životnost baterie, protože se svítidlo bude zapínat a vypínat automaticky. Osvětlení s teplotou 3 000 K bude vyhovovat pro velkou většinu pobytu na venkově.

Jak zvolit správné umístění svítidla

Před instalací byste si měli rozmyslet, kde umístíte svítidlo, aby bylo poskytnuto co nejlepší osvětlení. Rozhodně byste měli zvolit takové místo, kde světlo nebude rušit vaše sousedy. Je důležité brát v úvahu i umístění senzoru, aby svítidlo mělo co nejlepší funkčnost.

Uvědomte si, že instalace svítidla může být složitá. Pokud si nejste jisti, jak to udělat, kupte si své svítidlo od odborníka nebo požádejte o pomoc někoho z vašich přátel s většími zkušenostmi v instalaci.

Přehled výhod světla Rabalux 7975 Dannet

Nyní Vás seznámíme s několika hlavními výhodami, proč si vybrat právě toto venkovní svítidlo.

  • Jednoduchý design: minimalistický design se hodí do každé zahrady
  • Světelný senzor: ušetří elektřinu a prodlouží životnost baterií
  • Dobré osvětlení: kvalitní produkce světla na 6000 hodin
  • Bezúdržbové: vestavné dobíjecí baterie, krytí IP44, které chrání světlo před povětrnostními vlivy

Tyto výhody způsobují, že svítidlo se hodí pro většinu exteriérů. Nechte své zahrady zářit s autobusy Rabalux 7975 Dannet. Pokud chcete produkt zakoupit, doporučujeme Vám navštívit internetový obchod, který naleznete na odkazu zde

Svítidlo Rabalux 7975 Dannet

Zdá se, že se blíží časy, kdy budeme mít méně hodin dne. Proto si zabezpečte osvětlení svých venkovních prostor pomocí účinného a krásného svítidla. Pro své zákazníky nabízíme minimalistický design a spolehlivé venkovní svítidlo Rabalux 7975 Dannet.