Rubriky
Free Style

Novinka od House Doctor: Zelený kulatý kovový stůl Helo pro zahradu o průměru 70 cm


Skvělý nápad pro terasu nebo balkon

Zelený stolek Helo je skvělým řešením pro vaši terasu či balkon. Jeho decentní vzhled dokáže snadno kombinovat s nábytkem jakéhokoliv stylu. Můžete jej postavit vedle křesla, použít jako stůl pro květinu, nebo si na něj postavit svůj koktejlový drink. Kreativita se meze nekladou.

Jednoduše udržovatelný

Pokud už náhodou potřebujete stolek Helo umýt, nemusíte mít obavy. Jednoduše ho otřete vlhkým hadříkem a je to. Stůl je konstruován tak, že je snadno omyvatelný a udržovatelný.

Velmi praktický design

Stolek Helo má velmi praktický design. Pokud se rozhodnete ho nepoužívat, můžete jednoduše sklopit horní desku do svislé polohy a uložit stranou. Je to perfektní řešení pro ty, kteří nemají příliš velké prostory pro uložení nábytku.

Odkaz k zakoupení: https://www.interierio.cz/produkt/house-doctor-zeleny-zahradni-kulaty-kovovy-stolek-helo-70-cm

Pečlivé uchování

Je však důležité si uvědomit, že stůl Helo by neměl být ponechán venku v dešti či chladu. Pečlivé uchování stolu po jeho použití vás uchrání před zbytečným opotřebením a pomůže zachovat stůl v co nejlepší kondici.

Závěr

Zelený kulatý kovový stůl Helo od House Doctor je skvělým příkladem, jak krásně a prakticky lze spojit design s funkcionalitou. Pokud hledáte na terasu či balkon nový a praktický kus nábytku, možná je právě toto řešení to, co hledáte.