Rubriky
Free Style

Novinka na trhu: Bílá rohová police od značky SONGMICS s rozměry 20×128 cm


Popis produktu

Bílá rohová police je novinkou na trhu od značky SONGMICS. Tato police je ideální pro všechny, kteří chtějí využít každý centimetr svého interiéru, a přitom se nechtějí vzdát kvalitního designu.

Tato police má následující rozměry: 20 x 20 x 127,5 cm, což z ní dělá ideální řešení pro ty, kteří mají málo prostoru a chtějí si ho využít co nejefektivněji. Navíc díky její rohové podobě se hodí do každého pokoje, budete moci využít i místa, která by jinak zůstala nevyužitá.

Pokud se bojíte, že toto řešení nebude dostatečně stabilní, můžeme Vás ujistit, že nosnost každé police je 15 kg, což je více než dostatečné pro běžné věci, které v regálech skladujeme. Co se týče materiálu, policový systém má základ v dřevotřískové desce s melaminovou úpravou, což zajišťuje jeho kvalitu a dlouhou životnost.

Tuto rohovou polici lze zakoupit na internetovém obchodě www.nabytekhned.cz, výhodou je, že ji můžete zakoupit online a nebudete se muset obírat s jejím převozem z prodejny.

Využití bílé rohové policie

Tuto rohovou polici můžeme použít skoro v každé místnosti, buď jako klasický regál, kam si uložíte své oblíbené knížky, květiny nebo drobné dekorace. Vysoká nosnost polic je výhodou pro ty, kteří se rozhodli do této policové soustavy uložit i těžší předměty, jako např. keramiku.

Dále je možné ji využít jako úložný prostor v kuchyni, kam si uložíte nádobí, koření a další potřeby, které by jindy zabíraly moc místa.

V neposlední řadě se hodí i pro koupelny či toalety. Kam si můžete skvěle uložit kosmetiku a další drobné potřeby, které by jindy ležely v nevzhledných krabicích.

Závěr

Souhrnem tedy můžeme říci, že tato novinka na trhu od značky SONGMICS nabízí velmi kvalitní materiál, variabilní rozměry a zároveň kvalitní a moderní design. Pokud hledáte efektivní řešení pro svůj interiér a nechcete se vzdát kvality, bílá rohová police od značky SONGMICS je jistě volbou pro Vás.

Zajímá Vás tento produkt? Neváhejte a navštivte internetový obchod www.nabytekhned.cz a vyberte si tento ideální regál právě pro Vaši domácnost.

decorations

interior design

books