Rubriky
Free Style

Novinka: Dvoulůžko CORONA v bílém vosku – rozměr 140×200


Novinka: Dvoulůžko Corona v bílém vosku – rozměr 140×200

Vážení zákazníci,

Rádi bychom Vám představili nejnovější přírůstek našeho sortimentu – dvoulůžko Corona v bílém vosku s rozměrem 140x200cm. Tato postel je vyrobena z masivní borovice voskované do bílého odstínu. Horní část čela je voskovaný do medového odstínu a postel tak získává unikátní vzhled.

Kvalitní provedení

Postel Corona je pečlivě zpracovaná a vyrobena z kvalitních materiálů. Díky tomu Vám poskytne dlouhodobou a kvalitní základnu pro spánek. Cena této postele je bez matrace a roštu, ale v naší nabídce najdete široký výběr matrací a roštů, které k této posteli dokonale ladí. Doporučujeme zakoupit dvě matrace a dva rošty v rozměru 70×200 cm, případně jednu matraci a jeden rošt o rozměru 140×200 cm, čímž kompletně vybavíte postel tak, aby odpovídala Vašim požadavkům.

Vysoce kvalitní materiály a trvanlivost

Jsme pevně přesvědčeni o kvalitě našich produktů a proto garantujeme trvanlivost postele po mnoho let. Dvoulůžko Corona je vyrobeno z masivní borovice, což zaručuje vysokou kvalitu a odolnost. Bílý vosk, kterým je postel ošetřena, nejenom esteticky vypadá, ale také prodlužuje životnost.

Chcete-li mít doma postel, která bude splňovat vysoké nároky na trvanlivost a kvalitu, je dvoulůžko Corona tou nejlepší volbou.

Dodávka a instalace

Dodáváme postel demontovanou, aby bylo zajištěno co nejlepší doručení. Balení obsahuje kompletní montážní materiál a snadné a srozumitelné pokyny pro montáž, díky kterým zvládnete instalaci sami.

Objednat si můžete již nyní a přidat tak další kvalitní prvek do Vašeho interiéru. Navštivte naši stránku https://www.sidonia.cz/produkt/idea-dvouluzko-corona-bily-vosk-140m200 a objednejte si nyní.

Dvoulůžko Corona v bílém vosku – rozměr 140×200 je tou nejlepší volbou pro vaše spokojené spaní.

Tento produkt je v nabídce pouze omezenou dobu, tak neváhejte a užijte si pohodlí a kvalitu dvoulůžka Corona.

Dvoulůžko Corona

Skvělá kvalita a krásný design – to je to, co nabízí naše dvoulůžko Corona v bílém vosku.