Rubriky
Free Style

Nová HALMAR sada taburetů v elegantní tmavě zelené barvě s detaily v zlaté!


Hledáte-li moderní nábytek, který skvěle zapadne do vašeho interiéru, může být nová HALMAR sada taburetů správnou volbou. Tato sada dvou taburetů ze série Pol disponuje praktickým úložným prostorem a stane se ozdobou vašeho obýváku.

Elegantní tmavě zelená s detaily v zlaté

Tmavě zelená barva je v současnosti velmi oblíbená, a právem. Je to barva, která působí elegantně a nadčasově. Navíc v kombinaci se zlatem dodává interiéru luxusní nádech.

Chcete-li se podívat na detaily sady taburetů, navštivte odkaz: https://www.maliboo.cz/produkt/halmar-sada-taburetu-pol-tmave-zelena-zlata.

Moderní design s praktickým úložným prostorem

Nejen že sada taburetů vypadá skvěle, ale je i velmi praktická. Disponuje totiž úložným prostorem, který vám umožní ukládat předměty dovnitř. To je velmi užitečné zejména v prostorách, kde je hodně lidí a kde je potřeba udržovat pořádek.

Každý taburet má nosnost až 100 kg, takže je bezpečný pro používání.

Další taburety ze série Pol

Pokud vám tato sada taburetů nelichotí, podívejte se na další taburety ze série Pol, které najdete na webových stránkách https://www.maliboo.cz/. Tuto sérii vyznačuje moderní design a praktičnost, a tak je ideální volbou pro ty, kteří hledají kvalitní nábytek.

Rozměry a materiál

Velký taburet má průměr 40 cm a výšku 44 cm, malý taburet má průměr 33 cm a výšku 38 cm. Váha sady taburetů je 6,6 kg.

Materiály, které byly použity na výrobu sady taburetů, jsou tkanina a chromovaná ocel.

Využijte možnosti a pořiďte si novou HALMAR sadu taburetů, která vám nejen usnadní ukládání, ale zároveň ozvláštní váš obývací pokoj!