Rubriky
Free Style

Nástěnný věšák s LEGO® prvky v růžové a šedé barvě

Šikovný věšák na oblečení ve tvaru dílku LEGA se bude v pokojíčku vašich dětí vyjímat svým nadčasovým a stylovým designem. Pokud hledáte praktický způsob, jak udržet pořádek v dětském pokoji a zároveň ho vybavit originálním doplňkem, není třeba hledat dál! od českého výrobce nábytku je tím pravým řešením.

Kvalitní materiály a precizní provedení

Nástěnný věšák je vyroben z kvalitních materiálů a disponuje precizním provedením. Jeho LEGO® prvky jsou pevně a spolehlivě uchyceny na povrchu. Věšák je praktický a snadno se instaluje – jednoduše ho připevníte na zeď či dveře. Navíc se snadno udržuje a stačí ho otřít vlhkým hadříkem.

Nástěnný věšák s LEGO® prvky v růžové a šedé barvě

Stylový a nadčasový design

Nástěnný věšák s LEGO® prvky má stylový a nadčasový design, který se hodí do každého dětského pokoje. Jeho růžová a šedá barva je v moderním provedení a bude tvořit skvělou kombinaci s dalšími kousky nábytku či doplňky v pokojíčku vašich dětí.

Neotálejte a pořiďte si originální a praktický nástěnný věšák s LEGO® prvky v růžové a šedé barvě od českého výrobce nábytku. Najdete ho na vybirejnabytek.cz za skvělou cenu!