Rubriky
Free Style

Nástěnné zlaté svítidlo Squid Lighting Kruva – délka 58 cm

Elegantní a nadčasová svítidla od značky Squid Lighting se bezpochyby stanou designovou dominantou každé moderní domácnosti. Budou vám věrnou společností při večerech strávených nad sklenkou vína se svými nejbližšími či u knihy, od které se jednoduše nemůžete odtrhnout.

Popis produktu

Nástěnné zlaté svítidlo Squid Lighting Kruva je šikovnou volbou pro ty, kteří hledají elegantní a nadčasovou svítidlo, a to bez ohledu na interiérový styl. Své využití najde v obývacím pokoji, ložnici či předsíni.

Tohoto svítidla oceníte hlavně jeho designem v podobě broušeného zlatého kovu. Díky této kombinaci materiálů a barvy si udrží svůj nádech elegance a luxusu i v době módních trendů a obměny nábytku. Délka svítidla je 58 cm.

Technické parametry

  • Délka: 58 cm
  • Materiál: broušený zlatý kov
  • Typ zdroje světla: E27
  • Maximální výkon zdroje světla: 60 W
  • Stupeň krytí: IP40

Vyberte si kvalitní osvětlení od Squid Lighting

Pokud hledáte kvalitní osvětlení, tak neváhejte a zahleďte se do nabídky značky Squid Lighting. Jistě oceníte kromě designu i funkčnost a kvalitu produktů této značky. Pokud vás zaujalo nástěnné zlaté svítidlo Squid Lighting Kruva, tak si ho můžete zakoupit na naradi-cz.cz.

Stupeň krytí u tohoto svítidla je IP40, což znamená, že je chráněno proti prachu a kapkám vody. Díky tomu se nemusíte bát instalace v prostorách s vlhkostí. Vydejte se rovnou do sekce s nástěnným osvětlením a objevte další unikátní produkty, které vám pomohou navodit dokonalou atmosféru v každém vašem interiéru.

Squid Lighting Kruva

Squid Lighting Kruva svítidlo nabízí elegantní design, který v sobě kombinuje broušený zlatý kov a širokou difuzi světla. Výsledkem je příjemné jemné světlo, které bude dokonale ladit s jakýmkoliv interiérem.