Rubriky
Free Style

Moderní obývací stěna BRECKEN v dubu sonoma pro prostorné interiéry

Pokud hledáte moderní a praktickou obývací stěnu pro svůj prostorný interiér, může být BRECKEN v dubu sonoma tu správnou volbou pro vás. Tato sestava se skládá z několika prvků, které vám poskytnou dostatek úložného prostoru a také umožní stylové vystavení vašich nejkrásnějších dekorací.

Barva a rozměry

BRECKEN je k dispozici v barvě dubu sonoma, což je stále oblíbená a moderní volba pro mnoho interiérů. Rozměry jednotlivých prvků jsou následující:

  • TV stolek – 175,5 x 30,5 x 40,5 cm
  • Vitrína – 54,5 x 115 x 29 cm
  • Vitrína na zavěšení – 54,5 x 113 x 29 cm
  • Police – 139 x 31,5 x 17,5 cm

Při výběru obývací stěny BRECKEN můžete být jistí, že naleznete sestavu vhodnou pro váš interiér.

Materiál

BRECKEN je vyroben z laminovaného materiálu, což znamená, že jsou jeho povrchy odolné a snadno se udržují čisté. Lamino je rovněž materiálem, který umožňuje výrobu kvalitních a stylizovaných nábytkových prvků za dostupnou cenu.

LED osvětlení

Pokud si přejete ještě vylepšit stylový dojem obývací stěny BRECKEN, můžete zakoupit také doplňkové LED osvětlení. To výrazně zvýší vizuální efekt vašich vystavených předmětů a přispěje také k celkové útulnosti pokoje.

Doprava a záruka

Obývací stěna BRECKEN je dodávána v demontu, což znamená, že si ji sami sestavíte podle přiložených návodů. Takto můžete ušetřit na ceně za dopravu a zároveň si zajistit, že nový nábytek bude skvěle zapadat právě do vašeho prostoru.

Záruka na obývací stěnu BRECKEN v dubu sonoma je 24 měsíců, takže si budete jistí, že v případě jakýchkoli problémů vám bude poskytnuta rychlá pomoc.

Pokud vás zaujala tato moderní obývací stěna, můžete si ji zakoupit na stránkách Výběr nábytku.

Obývací stěna BRECKEN v dubu sonoma
Obývací stěna BRECKEN v dubu sonoma