Rubriky
Free Style

Moderní design a komfort: Kancelářské křeslo FORMULA GREY šedé

Kancelářské křeslo FORMULA GREY šedé má potah v provedení imitace kůže/textilní síťovina. Křeslo je vhodné do kanceláře či studentského pokoje, zajistí vám zdravé sezení u počítače. Křeslo je výškově nastavitelné, má příjemný houpací mechanismus, jeho výška sedu je 42 – 52 cm a šířka sedu je 50 cm.

Vhodné pro kancelář i studentský pokoj

Kancelářské křeslo FORMULA GREY v barevném provedení černá/šedá vám zajistí zdravé sezení při psaní do sešitu, i při práci na počítači. Moderní křeslo má potah z imitace kůže a důležité části jsou odlehčené textilní síťovinou, díky tomu je křeslo prodyšné. Černé křeslo s šedými pruhy se hodí k různým barvám nábytku. Kancelářské křeslo FORMULA má vysokou zádovou opěrku a příjemné čalouněné područky. U křesla lze jednoduše nastavit výšku sedu, nabízí také možnost houpání i rychlého přesunu po místnosti.

Komfortní sezení pro všechny věkové kategorie

Vyměňte malé nepohodlné židle za pořádně kancelářské křeslo a pracujte bez omezení, investice do kvalitního kancelářského křesla se vám tisíckrát vrátí. Kancelářské křeslo FORMULA GREY vám poskytne zcela komfortní a zdravé sezení u pracovního stolu, díky jeho zajímavému designu si ho oblíbí nejen starší pracující, ale i mladí studenti.

Už si přejete mít toto moderní a pohodlné křeslo v kanceláři nebo pokoji? Klikněte si na tento odkaz https://www.brega.cz/produkt/kancelarske-kreslo-formula-grey-sede a objednejte si ho ještě dnes!

Moderní kancelářské křeslo FORMULA GREY šedé

Pohodlné sezení s kancelářským křeslem FORMULA GREY