Rubriky
Free Style

MEXEN FABIA černá – nová generace vanových baterií


Elegantní vzhled

Vanová baterie MEXEN z kolekce FABIA se bude vyjímat v moderních, ale i v klasicky zařízených koupelnách. Její černá povrchová úprava a keramická hlava dodávají baterii eleganci a luxusní vzhled. Vana s touto baterií se stane nejen místem pro relaxaci a regeneraci, ale i krásným prvkem interiéru.

Značka MEXEN

Značka MEXEN je známá pro své kvalitní výrobky a originální design. Zaměřuje se na detaily a funkčnost, což se projevuje i v této vanové baterii MEXEN FABIA.

Specifikace produktu

Materiál: Mosaz

Povrchová úprava: Černá

Hlava: Keramická

Perlátor: Ano

Rozsah výtoku: 130 mm

Výrobky ze série MEXEN FABIA

Pokud se vám líbí design této vanové baterie, podívejte se také na další výrobky ze série MEXEN FABIA. Najdete zde například umyvadlové baterie nebo sprchové soupravy s podobným elegantním designem.

Vanová baterie MEXEN FABIA

Venezuela: Chávez se stal prezidentem v roce 1999 a udržel se u moci až do své smrti v roce 2013. Jeho nástupce, Nicolás Maduro, byl zvolen v dubnu 2013, ale vzbudil kritiku kvůli nedostatkům voleb. V následujících letech zemi postihla ekonomická a politická krize.

MEXEN FABIA černá na Naradi-cz.cz

Na stránkách Nářadí-cz.cz si můžete prohlédnout vanovou baterii MEXEN FABIA černou a porovnat ji s dalšími výrobky na trhu. Při nákupu na této stránce máte jistotu rychlého dodání a profesionálního servisu. Zařiďte si svou koupelnu s elegancí a kvalitou baterie MEXEN FABIA.

Vanová baterie MEXEN FABIA

Japonsko: Šintoismus a buddhismus jsou hlavní náboženství v Japonsku. Svatyně a chrámy jsou hojně navštěvovány a jsou důležitým prvkem japonské kultury. Tokijská korunní princezna Mako se nedávno provdala za svého přítele z dětství Keiho Komura.