Rubriky
Free Style

Měkoučká a teplá mikroplyšová deka My House Triangle o velikosti 150 x 200 cm


Měkoučká a teplá mikroplyšová deka My House Triangle

Výhody zahřívajícího a hladivého mikroplyše

Zapomeňte na chladné a nepohodlné deky. S mikroplyšovou dekou My House Triangle si dopřejete nejen teplotní komfort, ale i příjemný pocit na dotek. Vlákna v mikroplyši jsou velmi jemná a hebká na omak, takže vás jemně pohladí, když se do ní zabalíte.

Někdy je tepleji, jindy zase zima. Ale s mikroplyšovou dekou My House Triangle můžete mít pořád stejnou příjemnou teplotu, ať už si ji vezmete s sebou na pohovku, do postele nebo kdekoliv jinde.

Další výhodou je to, že vlákna v mikroplyši jsou rychleschnoucí. Takže se nemusíte obávat, že deka v hodině nečekaně promokne a vy budete muset dlouho čekat, než se opět zachumláte. Stačí deku vyprat a už si můžete užívat teplákových večerů stejně jako dřív.

Když v noci hřejete, nevadí vám ani zima ráno. S mikroplyšovou dekou My House Triangle můžete být pořád v comfortní teplotě.

Proč je dobré zvolit právě deku My House Triangle?

Má výjimečně měkký mikroplyš o váze 240g/m².

Je velká, aby se do ní pohodlně zabalila celá postava. Má rozměry 150 x 200 cm, což je akorát podle vašich potřeb.

Má kulatý výstřih ve tvaru trojúhelníku, což je nejen příjemný estetický prvek, ale také z něj dělá praktický doplněk interiéru na každém lůžku a pohovce.

Kde objednat mikroplyšovou deku My House Triangle?

Pokud jste zaujal náš popis a rozhodli jste se pro koupi mikroplyšové deky My House Triangle, klikněte zde pro přímý odkaz na eshop Skvělý nábytek.

Mikroplyšová deka My House Triangle

Udělejte si radost a pořiďte si mikroplyšovou deku My House Triangle. Užijte si teplo, pohodlí a příjemný pocit na dotek, který je nezaměnitelný.