Rubriky
Free Style

Matrace s potahem SERLES 140x200x20 cm: Komfortní spánek pro každou postavu!

Vyhlazuje proleženiny, ulevuje od bolesti zad a zlepšuje kvalitu spánku. To jsou jen některé z benefitů, které nabízí matrace s potahem SERLES 140x200x20 cm.

Kdo by si nepřál kvalitní spánek a svěží ráno bez bolesti v zádech? Pokud trávíte většinu času v posteli, je klíčové mít pod sebou kvalitní a pohodlnou matraci, která dokáže vašemu tělu poskytnout odpovídající oporu a přizpůsobit se vašim potřebám. Matrace s potahem SERLES 140x200x20 cm splňuje tyto nároky a mnoho dalších.

Rozměr, materiál a anatomické masážní profily pro pohodlný spánek

Tato matrace má rozměr 140x200x20 cm a je vyrobena z Flexifoam pěny s masážními profily s různou pevností stran. Díky mému jádru z Flexifoam pěny s rozdílnou tuhostí stran mi dokážu přizpůsobit vaší váze a tvaru těla a pomoci vám získat zdravý a hluboký spánek. Mým tajemstvím jsou také 7 zón anatomické masážní profilace, které zajišťují optimální oporu vašeho těla a provzdušnění jádra matrace. Absorbuji tlak, zmírňuji bolest a podporuji zdravý krevní oběh.

Moje strany jsou různě tvrdé. Bílá strana je tvrdá, zatímco světle zelená je měkká. Vyberte si stranu podle vašich preferencí a tělesné váhy.

Řešíte alergické reakce na prach? Nepotřebujete se bát! Jako matrace vhodná pro alergiky všechny prachové částice pevně držím a nedovoluji, aby se dostaly do jádra matrace, kde by mohly způsobit zdravotní obtíže. Jste fanouškem různých typů roštů? S mými rozměry se snadno přizpůsobím jakémukoli roštu.

Potah je snímatelný a pratelný

Moji potah si snadno a rychle sundáte a díky možnosti praní do 60 °C se vám ho podaří udržet v čistotě.

Nejenže přináším pohodlí a zdravotní užitek, ale také dokážu nabídnout vysokou nosnost a záruku na 24 měsíců. Se mnou máte jistotu vysoké kvality a dlouhodobé spokojenosti.

Nenechte zdravý spánek náhodě. Investujte do matrace s potahem SERLES 140x200x20 cm a dopřejte svému tělu potřebnou podporu a odpočinek!

Zajímáte se o tuto matraci? Navštivte naši stránku a objednejte si ji ještě dnes.