Rubriky
Free Style

Luxusní sprchová vanička MEXEN FLAT s zlatým sifonem 80 x 80 cm v černé barvě

Vybavení koupelny musí být především praktické a funkční, protože ho budete více či méně pravidelně využívat a musí něco vydržet. Při výběru je dobré myslet také na to, aby bylo vybavení moderní a příjemné. Celkově doladit interiér koupelny a nabídnout všechny praktické funkce. Přesně taková je sprchová vanička značky MEXEN kolekce Flat, která disponuje vším – praktičností i moderním vzhledem.

Moderní vzhled a neutrální černá barva

Sprchová vanička dodává do koupelny moderní vzhled, černá barva je univerzální. Vyrobená ze sanitárního akrylátu je tím pravým pro každou koupelnu. Její povrchová úprava se stará o drobné škrábance a odřeniny, které se při běžném používání mohou objevit. Také se velmi jednoduše čistí a vydrží každodenní používání celé rodiny.

Praktická půlkruhová sprchová vanička

Má tvar půlkruhu a hodí se do velkých i malých koupelen, kde bojujete s každým centimetrem. Díky rozměrům 80 x 80 cm oceníte možnost instalace v rohu a ušetříte hodně místa. Ke sprchové vaničce máte k dispozici také zlatý sifon, který dodá interiéru elegantní nádech.

Vybavení koupelny od značky MEXEN

Značka MEXEN má širokou nabídku vybavení koupelen, takže při výběru se můžete zaměřit na jejich produkty v souladu s vašimi představami. Společnost s mnohaletou tradicí a stylovým designem, který spojuje moderní prvky s prvky klasiky.

Pro více informací a nákup této luxusní sprchové vaničky s zlatým sifonem můžete navštívit web kupsinabytek.cz.

Luxusní sprchová vanička MEXEN FLAT s zlatým sifonem 80 x 80 cm v černé barvě

Zdroj: . Kupsinabytek.cz. [cit. 2021-11-22]. Dostupné z: https://www.kupsinabytek.cz/produkt/sprchova-vanicka-mexen-flat-se-zlatym-sifonem-80-x-80-cm-cerna