Rubriky
Free Style

Kvalitní a pohodlná postel pro váš spánek: Tempo Kondela Boxspringová postel GOLDBIA 180×200 – světlehnědá

Vyspěte se do růžova a vstávejte ráno odpočatí a plní energie. Krásná, moderní a prostorná postel GOLDBIA 180×200 se postará o maximální pohodlí a relaxaci. Svým originálním designem dokonale dotvoří každou ložnici a stane se dominantou pokoje.

Čalouněná je látkou Velvet ve světle hnědé barvě Puma 04. Luxusní, moderní postel typu Boxspring GOLDBIA má mohutné, elegantní a vysoké čelo a velmi praktický úložný prostor, který zajisté oceníte.

Konstrukci postele tvoří kovový rám a plastové nožičky ve zlaté barvě.

Postel je tvořená jednou vrstvou bonelových pružin, pur pěnou a topperem o výšce 7 cm.

Matrace BIANCA je vyrobená z organické jehněčí vlny 200 gr a termovlákna, které snižuje pocení. Obalená je speciální pěnovou bandáží, která chrání rohy, prodlužuje životnost matrace a zaručuje kompaktnost matrace. Pěna má vysokou hustotu, která zaručuje výbornou oporu bederním partiím.

Dodáváno s ortopedickou matrací – tvrdost matrace měkká.

Výška matrace: 34 cm

Dodáváno v demontovaném stavu.

Pořiďte si i noční stolek

Tip: Pořiďte si i noční stolek, ať máte večer kam odložit brýle, knihu nebo třeba telefon. Pokud chcete vytvořit harmonický celkový dojem v ložnici, pořiďte si noční stolek ve stejném designu jako postel. Můžete zvolit například noční stolek GOLDBIA, který perfektně ladí s postelí a doplní ji.

Tempo Kondela Boxspringová postel GOLDBIA 180x200
Tempo Kondela Boxspringová postel GOLDBIA 180x200
Tempo Kondela Boxspringová postel GOLDBIA 180x200

Nechte se unášet kvalitním spánkem na krásné a pohodlné posteli Tempo Kondela Boxspringová postel GOLDBIA 180×200 – světle hnědá, zakoupit ji můžete na stránkách Srovnávač nábytku a to za skvělou cenu.