Rubriky
Free Style

Královská modrá sametová postel s úložným prostorem: MICADONI Kelp 140 x 200 cm


Královská modrá sametová postel s úložným prostorem

Postel, která vás nadchne nejen svým vzhledem

Dvoulůžková postel Kelp od značky Micadoni vyniká jednoduchým tvarem s decentním prošíváním. Sametové čelo propůjčuje posteli eleganci a nabízí kvalitní komfort pro vaše záda. Tkanina s jemným leskem vykazuje vysokou odolnost proti oděru, což výrazně snižuje riziko jejího poškození.

Odkaz na produkt: Královská modrá sametová dvoulůžková postel Micadoni Kelp 140 x 200 cm s úložným prostorem

Postel s úložným prostorem

Postel obsahuje úložný prostor, do kterého můžete uložit ložní prádlo, ručníky či jiné drobnosti. Výklopný mechanismus zachová minimalistický design a umožňuje postel umístit i do malé ložnice.

Široká nabídka barev a rozměrů

Postel Kelp je v nabídce v řadě barevném provedení a ve čtyřech standardních rozměrech. Díky tomu si můžete vybrat ideální rozměr do vašeho interiéru. K lůžku doporučujeme zakoupit matraci od značky Micadoni.

Individuální obchodní podmínky a doporučení

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6. Pokud máte jakékoliv dotazy ohledně objednávky, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám poradíme a pomůžeme s výběrem varianty, která bude nejvhodnější právě pro vás.

Zvolte si barvu dle vašeho vkusu

Pozor! Vyberte si barvu, která vám nejlépe vyhovuje a bude vás opravdu bavit! Pokud máte zájem o jinou variantu čalounění, neváhejte nás kontaktovat. Naše nabídka barev a designů je velmi široká, aby vám umožnila dokonalou volbu do vašeho interiéru.

Královská modrá sametová dvoulůžková postel Micadoni Kelp

Královská modrá sametová dvoulůžková postel Micadoni Kelp s úložným prostorem