Rubriky
Free Style

Expedo AURORA BIS – Rozkládací pohovka s čalouněním sawana 21/dolaro 08, rozměry 288x199x85 cm


Expedo AURORA BIS: Rozkládací pohovka s čalouněním Sawana 21/Dolaro 08

Celodřevěný rám pohovky pro stabilitu a pevnost

Expedo AURORA BIS je moderní a funkční rozkládací pohovka s čalouněním Sawana 21/Dolaro 08 a rozměry 288x199x85 cm. Vzhledem k celodřevěnému rámu pohovky se můžete spolehnout na stabilitu a pevnost, kterou nabízí.

Kvalitní pružiny falista a pěnová výplň T2844 pro maximální komfort

Pohovka AURORA BIS disponuje kvalitními pružinami falista a pevnou pěnovou výplní T2844, které zaručují maximální komfort a pohodlí.

Moderní taburet na nožičkách s kombinovaným potahem

Součástí pohovky je moderní taburet na elegantních nožíčkách s kombinovaným potahem z eko kůže a látky. Díky této kombinaci má pohovka skvělý styl a navíc se velmi snadno přemění na spací plochu.

Výběr potahových materiálů pro vaši spokojenost

Máte-li konkrétní představu o potahu pohovky, máte na výběr z mnoha potahových materiálů. Vyberte si ten správný, který bude nejen pěkný, ale i praktický.

Celočalouněné provedení pro možnost umístění do prostoru

Díky celočalouněnému provedení pohovky je možnost umístění i do prostoru. Pokud hledáte pohovku, která bude dobře vypadat a bude praktická v každém směru, může Expedo AURORA BIS být tou správnou volbou.

Závěr

Expedo AURORA BIS je moderní, pohodlná a praktická čalouněná pohovka s výplní pěnou T2844 a pružinami, která disponuje moderním taburetem na nožičkách a nabízí výběr potahových materiálů. Díky svému celočalouněnému provedení a rozměrům může být umístěna i do prostoru. Pořiďte si tuto skvělou pohovku a užijte si pohodlí a styl v jednom. Pokud vás zaujala, podívejte se na https://www.kupsinabytek.cz/produkt/expedo-calounena-rozkladaci-pohovka-aurora-bis-288m199m85-sawana-21-dolaro-08.