Rubriky
Free Style

Eka lavice Monet s látkou Fresh v červené barvě – rozměr 60×40 cm

Prezentovaná lavice vyniká z jiných produktů díky krásně prošívanému sedáku, který je schopen potěšit i ty nejnáročnější klienty. Lavice je zakončena odolným materiálem Fresh!

Fresh je homogenní se silnou strukturou. Výhody toho materiálu jsou vysoce odolné proti poškození, snadno se čistí, májí dobrou pružnost, prodyšnost a jednoduchá vazba vláken – vynikající tkanina pro čalouněný nábytek. Kromě toho skvěle dodává prostoru svěžest a barevnou atmosféru, neboť se jedná o červenou barvu lahodící oku.

Velikost 60×40 cm je ideální pro použití lavice v předsíni, kde si můžete obout boty, nebo jako doplněk do obývacího pokoje či ložnice. Kvůli své univerzálnosti ji mohou využít i firmy jako funkční záchytný prostor při čekání v recepci.

Jednoduchá montáž a kvalitní zpracování

Montáž eka lavice Monet není nijak složitá, a proto bez větších problémů ji zvládne každý s minimálními znalostmi montáže nábytku. Vše, co k montáži potřebujete, je součástí balení, takže vám nic nebrání v okamžitém použití lavice. Na odkaz https://www.sidonia.cz/produkt/eka-lavice-monet-60m40-cm-barva-latky-fresh-cervena-08-4 si můžete prohlédnout detailnější informace o produktu a samozřejmě si ho můžete i objednat.

Ještě jednou na závěr důležité specifikace: lavice má nosnost 200 kilogramů, což zaručuje nejen stabilitu, ale i dlouhodobou životnost. Pro váš pohodlný odpočinek je sedák polstrovaný kvalitní pěnou. Čalounění je však navíc odolné vůči otěru, takže se nemusíte bát ani intenzivnějšího užívání.

Eka lavice Monet

Eka lavice Monet je tedy skvělou volbou pro všechny, kdo hledají funkční a kvalitní doplněk do svého interiéru. A díky látce Fresh v červené barvě budete mít i příjemně naladěnou atmosféru. Tak neváhejte a pořiďte si ji co nejdříve, vaše nohy jí určitě poděkují!