Rubriky
Free Style

Dekorační polštář Peacock Feather od KARE Design – 45x45cm


Originální design

Dekorační polštář Peacock Feather od KARE Design je zaujme na první pohled svým originálním designem. Motiv pavích per je velmi nápadný a přitahuje pozornost. Barvy jsou krásné a výrazné, což dodává polštářku punc dokonalosti.

Vyrobeno z kvalitních materiálů

Polštář je vyrobený z kvalitního polyesteru, což zajišťuje pevnost a kvalitu výrobku. Potah je opatřen zipem, takže se dá snadno sundat a vyprat v pračce.

Vyrobeno s láskou ručně

Tento polštář je vyráběn ručně, což znamená, že každý exemplář je originál a má své vlastní unikátní rysy. Ruční výroba zaručuje nejen vysokou kvalitu výrobku, ale také jeho originalitu.

Skvělá volba do interiéru

Dekorační polštář Peacock Feather od KARE Design je skvělou volbou do interiéru vašeho bytu. Můžete ho použít na sedací soupravu v obývacím pokoji, nebo ho přiložit na postel v ložnici. V každém případě působí velmi vkusně a stylově.

Pokud hledáte něco jedinečného a originálního do svého bytu, je tento dekorační polštář Peacock Feather od KARE Design tou správnou volbou. Rozhodně se jedná o výrobek, který dodá vašemu bytu nádech luxusu a elegace.

KARE DESIGN Dekorační polštář Peacock Feather 45x45cm

Neotálejte a pořiďte si tento skvělý dekorační polštář Peacock Feather od KARE Design. Určitě nebudete litovat.