Rubriky
Free Style

Černý porcelánový hrnek Design Letters Favourite You Rock: Způsob, jak dát najevo svou vynikající chuť!


Černý porcelánový hrnek Design Letters Favourite You Rock

Způsob, jak dát najevo svou vynikající chuť! Jednoduché, a přesto tak okouzlující.

Tak by se dali shrnout produkty dánské značky Design Letters. Patří k nim i tento hrnek z kostního porcelánu, který v domácnosti najde uplatnění hned několikrát. Můžete si z něj vychutnat horkou ranní kávu, vložit do něj čajovou svíčku či ho použít jako květináč pro drobné rostlinky. Kreativitě se meze nekladou.

Design Letters je dánská značka, která se specializuje na minimalistické a funkční produkty pro domácnost a kancelář. Jejich výrobky jsou často ozdobeny ikonickým fontem Arne Jacobsena, který vytvořil pro dánský hotel SAS Radisson v roce 1958. Tento font se stal průkopníkem moderního designu a stal se inspirací pro mnoho dalších designerů.

Černý porcelánový hrnek Design Letters Favourite You Rock je nejen praktickým předmětem do domácnosti, ale také stylovým doplňkem, který vynikne na každé kávové či čajové svačince. Jeho jednoduchý design s nápisem „You Rock“ v moderním fontu dokáže okouzlit každého milovníka minimalistického a funkčního stylu.

Výhodou tohoto hrnku je jeho materiál – kostní porcelán. Tento materiál je trvanlivý, odolný proti prasknutí a nárazům a také udržuje teplotu nápoje déle. To znamená, že si můžete vychutnat horkou kávu nebo čaj dlouho po nalití do hrnku.

Černý porcelánový hrnek Design Letters Favourite You Rock

Svým minimalistickým designem se tento hrnek hodí dokonce i do moderní kanceláře. Pokud si ho umístíte na stůl u svého pracovního místa, bude vás provázet celý den a povzbuzovat vás k výkonu.

Pokud hledáte originální dárek pro svého milovaného či blízkého kamaráda, určitě zvažte tento černý porcelánový hrnek Design Letters Favourite You Rock. Jeho jednoduchost a výrazný nápis rozhodně zaujmou a obdarovaný si potěší každý den, kdy ho bude používat.

Všechen porcelán této značky je sice nádherný, ale tento hrnek je tím nej, co potřebujete. Kreativitu v každé formě si zamilujete, když po ruce budete mít nápoj v tak moderním předmětu. Vyzkoušejte si tento hrnek i vy.