Rubriky
Free Style

Bílá koupelnová předložka AmeliaHome Bati – nové rozměry 70 x 120 cm

Bílá koupelnová předložka AmeliaHome Bati je nedílnou součástí každé moderní koupelny. Pokud hledáte kvalitní, měkkou a zároveň odolnou předložku, rozhodně neváhejte a vsaďte na tuto dokonalou volbu. Nové rozměry 70 x 120 cm jsou přesně tím, co potřebujete pro vytvoření příjemné atmosféry v prostoru koupelny.

Nezaměnitelná měkkost této koupelnové předložky

Koupelnová předložka AmeliaHome Bati je vyrobena z měkkého a příjemného materiálu, díky němuž bude každá sprcha či koupel daleko příjemnější. Na rozdíl od tvrdých koupelnových podložek vás tato předložka nijak netrápí a dopřeje vám pohodlný a relaxační zážitek.

Při ušpinění ji pak můžete bez obav vyprat a následně při nízkých teplotách vysušit v sušičce. AmeliaHome Bati je navíc velmi odolná proti opotřebení a zůstane krásná a čistá i po dlouhodobějším užívání.

Perfektní kombinace designu a funkčnosti

Bílá koupelnová předložka AmeliaHome Bati je elegantním prvkem do každé koupelny, který perfektně doplňuje moderní a minimalistický interiér. Navíc její měkoučký materiál bude příjemně působit na vaše nožky a zabrání tak studenému nástupu po sprše či koupeli.

Zajímavou alternativou je také kombinace s jinými produkty této značky, například s luxusními ručníky, které jsou také k dispozici v bílé barvě.

Nechte se okouzlit krásou a komfortem bílé koupelnové předložky AmeliaHome Bati a užijte si každou chvíli své koupelny. Pro objednání navštivte stránky Crosta.

Bílá koupelnová předložka AmeliaHome Bati

Vybrali jsme pro vás několik klíčových vlastností bílé koupelnové předložky AmeliaHome Bati:

  • nové rozměry 70 x 120 cm
  • měkký a příjemný materiál
  • snadná údržba a vypraní
  • odolnost proti opotřebení
  • perfektní kombinace designu a funkčnosti

Vyzkoušejte si krásu a pohodlí bílé koupelnové předložky AmeliaHome Bati a zařaďte ji do vaší koupelny.