Rubriky
Free Style

Bavlněné povlečení DecoKing Ducato v černé barvě pro rozměr 135x200cm s polštářkem 80x80cm *1


Bavlněné povlečení DecoKing Ducato – Luxusní a kvalitní povlečení pro váš spánek

Specifikace produktu:

Materiál: 100% bavlna

Značka: DecoKing

Zapínání: zip

Rozměr povlečení: 135x200cm

Rozměr polštářku: 80x80cm

Cena: 1 490 Kč

Certifikát: Oeko-Tex

Bavlněné povlečení DecoKing Ducato

Bavlněné povlečení DecoKing Ducato v černé barvě je ideální volbou pro ty, kteří chtějí mít luxusní a kvalitní povlečení, které bude skvěle vypadat v každé ložnici. Materiál je vyroben z 100% bavlny, což zaručuje měkkost a příjemný pocit při dotyku. Bavlna je navíc prodyšná, takže si můžete být jistí, že vám bude při spaní příjemně a nebude se pod ním potit.

Povlečení je vyrobeno značkou DecoKing, která je známá svým kvalitním zpracováním a materiály. Povlečení má zapínání na zip, což je praktické a umožní vám snadné a rychlé oblékání postele.

Certifikace a péče o bavlněné povlečení DecoKing Ducato

Bavlněné povlečení DecoKing Ducato černé barvy pro rozměr 135x200cm s polštářkem 80x80cm obsahuje certifikát Oeko-Tex. Co to znamená? Oeko-Tex je mezinárodní testovací a certifikační systém pro textilie, vyráběné pouze ze zdravotně nezávadných materiálů. To znamená, že když si pořídíte toto luxusní povlečení, můžete být jistí, že je zdravotně nezávadné a neobsahuje žádné škodlivé látky.

Péče: Povlečení můžete prát při maximální teplotě 30 stupňů Celsia a žehlit při maximální teplotě 150 stupňů Celsia. Lze ho chemicky čistit, ale není vhodné ho bělit.

Bavlněné povlečení DecoKing Ducato

Závěr

Bavlněné povlečení DecoKing Ducato v černé barvě pro rozměr 135x200cm s polštářkem 80x80cm je skvělou volbou pro ty, kteří chtějí mít kvalitní, luxusní a zdravotně nezávadné povlečení, které bude skvěle vypadat v každé ložnici. Materiál je na dotek příjemný a prodyšný, což zaručuje, že se pod ním nebudete potit. Povlečení je vyrobeno z kvalitních materiálů značky DecoKing a má zipové zapínání. Bavlněné povlečení DecoKing Ducato navíc obsahuje certifikát Oeko-Tex, který zaručuje, že je zdravotně nezávadné a neobsahuje žádné škodlivé látky. Při péči o povlečení stačí dodržet maximální teplotu pro praní a žehlení, nelze ho bělit, ale lze ho chemicky čistit.